Доставка

- Нова Пошта;
- Ін-Тайм;
- Автолюкс

Оплата доставки на суму меншу 2000 грн здійснюється за рахунок замовника.

Тільки у нас! При покупці товару на суму від 2000 грн ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ БЕЗКОШТОВНА!!!


Переваги покупки в нашому магазині:
  • Можливість повернути товар протягом тижня;
  • Безкоштовна доставка;
  • Якісне обслуговування

Шестигранні ключі

Шестигранний ключ - це ручний інструмент, призначений для роботи з кріпильними елементами, що мають шестигранний шліц. З його допомогою можна відкручувати і закручувати гвинти з циліндричною головкою і шестигранним заглибленням. Зовні шестигранний ключ, як правило, виглядає як Г-подібний шестигранний стрижень. Цей інструмент широко застосовується в автомобільній промисловості, машинобудуванні та при складанні меблів.

Існує ще один різновид шестигранного ключа - TORX, форма шліца в якому виглядає як шестипроменева зірка. На таких ключах стоїть позначка T або TX із зазначенням номера шліца: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15, 20, 25, 27, 30, 40, 45, 50, 55 , 60, 70, 80, 90, 100. У побуті шестигранний ключ TORX носить назву «зірочка». Його використовують для роботи з технікою - автомобілями, велосипедами, жорсткими дисками комп'ютера і т. д.

При виборі інструмента необхідно звертати увагу на те, з якого матеріалу зроблені ключі шестигранні Г-подібні. Найкраще, щоб це була хромванадієва сталь, тому що вироби з неї не згинаються навіть при дуже великих навантаженнях. Якщо ж в складі буде ще і молібден, то ключі матимуть виняткову міцність.

Другий важливий момент при виборі ключів - їх розміри. Щоб не помилитися, рекомендується купувати набір шестигранних ключів, в такому випадку під рукою завжди буде необхідний в даному випадку інструмент. У набір шестигранних ключів зазвичай входять від 3 до 10 дюймових або метричних предметів з діаметром від 1,5 до 10 мм.