Доставка

- Нова Пошта;
- Ін-Тайм;
- Автолюкс

Оплата доставки на суму меншу 2000 грн здійснюється за рахунок замовника.

Тільки у нас! При покупці товару на суму від 2000 грн ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ БЕЗКОШТОВНА!!!


Переваги покупки в нашому магазині:
  • Можливість повернути товар протягом тижня;
  • Безкоштовна доставка;
  • Якісне обслуговування

Рожкові ключі

Рожковий гайковий ключ - найпоширеніший вид ключів, має U-подібну робочу частину. Він застосовується для роботи з шестигранним кріпленням, охоплюючи 2 або 3 грані. Ріжкові ключі, як правило, двосторонні і мають близькі розміри робочої області.

Види рожкових ключів

Це інструмент з робочим профілем у вигляді ріжок. Розрізняють декілька його різновидів:

Двосторонні ріжкові ключі - мають 2 різних по діаметру робочі області, тому з їх допомогою можна встановлювати кріплення різного розміру.

Односторонні - це, як правило, ударні ріжкові ключі, які допоможуть демонтувати старі і заіржавілі нарізні сполучення, приклавши до ключа силу від молотка.

З різними кутами між головкою і віссю - стандартно цей показник дорівнює 15 °, рідше 30 - 70 °. Чим кут більше, тим зручніше використовувати гайковий ріжковий ключ в обмеженому просторі, так як його доводиться рідше перекидати.

З опуклою робочою поверхнею - можуть використовуватися з кріпленням, які мають зім'яті межі.

Застосування ключів рожкових гайкових

Ключі рожкові гайкові - це вид ручного інструменту, який використовується для загвинчування / відгвинчування гайок або болтів, а також інших шестигранних різьбових деталей - головок кранів, муфт, фітингів і т.д. Вони незамінні при виконанні багатьох видів слюсарних і монтажних робіт, ремонті різноманітної техніки, налагодження механічного та електромеханічного обладнання. Набір гайкових ключів присутній в наборі інструментів будь-якого домашнього майстра або автовласника, оскільки без їх використання неможливий ремонт автомобіля, сантехнічного обладнання і багатьох інших побутових пристроїв і пристосувань.

У промисловості ключі рожкові гайкові знаходять найширше застосування в машинобудуванні, автомобілебудуванні та інших галузях, пов'язаних зі складанням технічних пристроїв і агрегатів. Крім того, вони входять в інструментарій наладчиків та ремонтників самого широкого діапазону пристроїв і систем буквально у всіх сферах діяльності людей. Без використання цих простих, але необхідних інструментів не обходиться монтаж найскладніших сучасних комплексів, що забезпечують життєдіяльність і комфорт мільйонів жителів міст і сіл.

У нашому інтернет-магазині ви знайдете рожкові ключі різних розмірів від відомих виробників, дізнаєтеся ціни на них і ознайомитеся з описами, також можна придбати вподобану модель через спеціальну форму на сайті, або залишити замовлення менеджеру. З усіма питаннями, звертайтеся за телефонами, вказаними у нижній частині сторінки, ми обов'язково вам допоможемо.