Доставка

- Нова Пошта;
- Ін-Тайм;
- Автолюкс

Оплата доставки на суму меншу 2000 грн здійснюється за рахунок замовника.

Тільки у нас! При покупці товару на суму від 2000 грн ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ БЕЗКОШТОВНА!!!


Переваги покупки в нашому магазині:
  • Можливість повернути товар протягом тижня;
  • Безкоштовна доставка;
  • Якісне обслуговування

Набори інструментів

Як вибрати набір інструментів «на всі випадки життя»?

Набір з великою кількістю інструментів потрібен не тільки фахівцям. Він буде потрібен і в побуті, коли знадобиться поремонтувати кран на кухні або відремонтувати заклинені дверцята шафи-купе. Адже для цих справ потрібні абсолютно різні інструменти. Всі вони є в одному наборі, завдяки чому Ви зможете провести навіть дуже складний ремонт самостійно, не закликаючи на допомогу майстрів.

Що представляє з себе набір інструментів?

Говорячи про «набір», не варто уявляти його з дерев'яним дідусевим ящиком, куди зібрані інструменти як попало. Навіть до самого недорогого вітчизняного набору додається кейс особливої конструкції, в якому всі інструменти будуть на видному місці і під рукою, або міцна нейлонова сумка з одним або двома відділами.

Кожному інструменту тут відведено окреме місце: наприклад, для головок відповідні зроблені отвори, а для шарнірно-губцевого інструменту - канавки, що повторюють обриси предметів. Як правило, стінки поглиблень в кейсах на кілька міліметрів менше розмірів самих інструментів. За рахунок цього забезпечується точна фіксація речей - перебуваючи в «затиснутому» стані, інструменти не випадуть з канавок навіть при різкому підйомі кейса.

Ті інструменти, в конструкції яких є тендітні механізми (наприклад, кабелерізи), зазвичай поставляються в кейсах з м'якою внутрішньою поверхнею. Крім того, між кришкою і підставкою для інструментів може бути прокладений шар ізоляції. Це необхідно для запобігання ушкоджень, які можуть викликати удари при випадковому падінні або різкому ривку. 

Набори інструментів поділяються за сферою застосування на 2 групи: побутові і для професійного використання. Для першого характерно невелика кількість інструментів в кейсі. Всі вони універсальні - викрутки та молотки можна використовувати і для зміни колеса автомобіля, і при складанні кухонної гарнітури. Для другої ж групи інструментів характерна «вузька спеціалізація» і невелика кількість функцій - наприклад, шліфувальні машини використовуються в будівництві для зачистки поверхні, а набір резьбонарізного інструменту необхідний в автомайстерні, де часто доводиться мати справу з кріпленнями.

Корисна порада: Не дивлячись на те, що виробники гарантують довгий термін служби всіх наборів (до 5 років включно), необхідно самостійно прикладати зусилля для збереження хорошого стану інструментів. Простіше кажучи, стежити за ними: протирати від пилу, бризок води або інших рідин, зберігати набори в приміщеннях, де температура повітря не опускається нижче -20ºС. Дотримуючись цих нехитрих правил, можна буде користуватися інструментом протягом довгих років.